تلفن :
تلفن :
02144474265
02144896372
شرکت سورنا ویژن سازه متخصص در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی همراه با تیم مجرب و متخصص با دارا بودن گرید A از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و مجوز کانون تبلیغاتی از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضویت در انجمن غرفه سازان ایران بیش از 15 سال افتخار همکاری با برترین شرکت ها و برند های مطرح داخلی و خارجی را دارا می باشد
 

 

خدمات شرکت سورنا ویژن سازه

غرفه سازی:

در فضای رقابتی بازار کسب و کار امروز ایران و جهان شرکت در نمایشگاه های تخصصی به عنوان یکی از موثرترین راه های برندینگ و بازاریابی مطرح می باشد. نمایشگاه فرصتی استثنایی برای برخورد نزدیک ارایه کنندگان خدمات و کالا و مصرف کنندگان می باشد. شرکت سورنا ویژن سازه با بهره گیری از تیم های مجرب و حرفه ایی با سابقه 15 ساله در این عرصه سعی نموده تا بازار مشارکت کننده را بررسی کرده و در طراحی و اجرای غرفه با طراحی خاص و ویژه و اجرای بی عیب و نقص نقش متفاوتی در بازار فروش و کسب و کار مشارکت کننده ایفا نماید.

معماری داخلی و دکوراسیون:

شرکت سورنا ویژن سازه با 15 سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی گام های متفاوتی را برداشته است.
فضای زیستی طراحی داخلی عبارت است از هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگ ها، اثاثیه و المان های مختلف هر یک به صورت هنرمندانه . دکوراسیون داخلی حلقه اتصال میان معماری و طراحی داخلی است. این رشته از طرفی همانند معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر سازنده ساختمان سرو کار دارد و از طرفی مانند طراحی بر فضاهای داخلی تاکید دارد اگر بگوییم معماری با مسائلی با مقیاس بزرگ شهری در تماس است تخصص معماری داخلی در مقیاس انسانی و ارتباط با فضاهای عمومی و شخصی است. ترکیب هنر با ساختمان سازی امریست که ریشه در فرهنگ ها،اقلیم ،آداب و رسوم گذشته و حال دارد، تزئینات ساختمان بطور کلی شامل معماری داخلی ، نمای ساختمان ،محوطه سازی است. شرکت سورنا ویژن سازه سعی نموده یک وحدت میان این عناصر ذکر شده را رهبری و مدیریت حرفه ای نماید.

معماری:

باید توجه داشت که امروزه واژه معماری در دو معنای وابسته به کار می رود. یکی معماری به عنوان ( فرایند ساماندهی فضا ) که اسم معنا شمرده شده است و به یک فعالیت آفرینشگر (خلاقانه) آدمی توجه دارد و بر پایه ی علمی-تخریبی ، هنر و فناوری ساخت پدید می آید. این برداشت بیشتر از سوی معماران صورت می گیرد . دوم معماری به عنوان ( دستاورد ساماندهی فضا یا اثر معماری ) که اسم ذات شمرده شده است . در تعریف کلی : معماری شامل تمام محیط فیزیکی است که زندگی بشر را در بر می گیرد ، وتا زمانی که جزئی از دنیای متمدن به شمار می آییم نمیتوانیم خود را از حیطه آن خارج سازیم، زیرا که معماری عبارت است از مجموعه اصلاحات و تغییراتی است که به اقتضای نیاز های انسان ، بر روی کره زمین ایجاد شده است در تعریفی دیگر معماری بازی ایی است با اشیاء در زیر نور . تیم تخصصی شرکت سورنا ویژن سازه سعی نموده است در این عرصه با نگاهی متفاوت گامی موثر برداشته و در صنعت ساختمان سازی پروژ های متفاوتی را هم ایجاد نموده است:
-پروژه ی 7 طبقه 10 واحدی در نظر آباد
-پروژه ی امید 1 شامل 4 طبقه تک واحدی

 مدیا ویژن (تلویزیون شهری):

شرکت سورنا ویژن سازه جهت بالابردن سطح کیفی و برآوردن نیاز مشتریان ،تلویزیون شهری با کیفیت دات 9/2 را به مجموع خود اضافه کرده است.تیم حرفه ایی مدیا ویژن قابلیت اجرای تلویزیون شهری با بالاترین کیفیت را در مراسمات ،نمایشگاه ها، سالن های ورزشی ، بک راند نورانی با تکنولوژی LEP  و خدمات و نگهداری آن در طول زمان اجاره و تحویل و اجرای فوری در محل را دارد.